Toplu Mail ve SMS Çözümleri

Toplu Mail ve SMS Hizmetleri

Toplu mail

Ürünlerinizi, kampanyalarınızı veya firmanızı tanıtmak için en hızlı ve etkili y öntemlerden biri olan toplu mail gönderme hizmetini, Sendpulse ve Mailchimp gibi çözüm ortaklarımızla birlikte hızlı ve ekonomik sunabilmekteyiz.

Güvenlik sistemleri için toplu mail gönderme hizmeti

2005 yılından bu yana içinde bulunduğumuz ve sektörün her alanında profesyonel yazılım çözümleri ürettiğimiz güvenlik sistemleri sektörünün DNA'sını biliyoruz.
Tüm Türkiye'deki portföy ağımız sayesinde özellikle bu sektörde montaj ve satış yapmakta olan firmaların neredeyse hepsini tanımaktayız. Sektörün öncülerinden olan ithalatçı ve toptancı firmaların ürünlerini ve kendilerini daha rahat tanıtabilmeleri için onlar adına toplu mail hizmeti sunmaktayız.

Toplu SMS

Tanıtım amaçlı kullanıldığı kadar, bilgilendirme, küsmüş müşteri döndürme, giriş işlemleri veya özel günlerin hatırlanılması gibi amaçlarla da yoğun kullanılan Toplu SMS hizmeti, işletmelerin vazgeçilmezi durumundadır.
AMERKEZ®'in sunduğu toplu SMS hizmetleri ile ister yüklediğiniz numaraların tamamına tek seferde gönderim yapabileceğiniz gibi isterseniz de CRM, B2B veya E-ticaret siteleriniz gibi platformlardan otomatik gönderim yapabilirsiniz.
AMERKEZ WEB Tasarım Laboratuvarı
Devam edelim mi?
Tanıdıklarınızla Paylaşın

Üst düzey ve ekonomik Yazılım çözümleri

Yaşanan sorunlara, zaman maliyetlerine ve verimsiz çalışma metotlarına
yazılımsal çözümler bulmak standart yaptığımız iştir.
Daha güzeli bunları ekonomik yapabilmemizdir.

Bize Danışın