WEB Tasarım

WEB Tasarım Hizmeti

WEB Tasarım ciddi bir iştir. Hem yapacak olan yazılımcılar açısından hem de adına WEB site tasarlanacak olan firma açısından. Küçük ve orta ölçekli firmaların genel eğilimi; "Biz buradayız diyebilecek kadar bir WEB sayfam olsun yeter, Ekonomik ve basit olsun." gibidir. Ancak bu büyük bir hatadır. Tabi sizi de anlıyoruz, işini bilen, orta halli bir WEB tasarım ajansına başvursanız fiyatlar 5-10 bin liradan başlıyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bu fiyatlar epey yüksek geliyor olabilir. Ancak ne var ki; bilinçsiz ve kaliteden yoksun bir WEB sitesi size daha fazlasını kaybettirir.

Biz; Kaliteli WEB sayfasını, ekonomik fiyatla yaptırabilin diye buradayız

Hem üst düzey bir WEB sayfası hem de çok ekonomik! Bunu sağlayabiliyoruz çünkü; 15 yıllık tecrübemiz ve uzman WEB yazılım ekibimiz var.

15 Yıllık WEB tasarım tecrübesi bize ne kazandırdı?

Onlarca farklı sektörde, yüzlerce farklı proje tamamladığımız için yeni bir projeye başlarken zaten o sektörün trendlerini, rakip analizlerini, müşteri portföyünü ve hitap edeceğiniz müşterilerin neler istediğini biliyor oluruz. yani; sizin müşterilerinizin davranışlarını sizden bile daha iyi biliyor olabiliriz. Biz bir web sayfasını yaparken sizi memnun etmeye çalışmayız, web sitesini ziyaret edecek olan müşterinizi memnun etmeye çalışırız.

Herkes WEB Tasarım yapıyor, kimisi 1'e yapıyor kimisi 5'e

Haklısınız WEB tasarım yapabilen bir sürü işletme ve ajans var. Birde şu tarafından bakın:
Şu anda içinde bulunduğunuz AMERKEZ WEB Tasarım'a ait web sitesi de bir web site,
şu da bir web site: SİTEYİ AÇ
ve şu da bir web site: SİTEYİ AÇ

İkinci siteyi açamadığınızın farkındayız. Bir işletme için WEB sayfası çok önemli bir pazardır. Tasarımı müşterilerine hitap etmeyen veya çalışmayan WEB sayfaları sadece pazarda müşteri kaybetmenizi sağlar.
Günümüzün teknoloji yaygınlığı sayesinde artık potansiyel müşteriler iyiyi de kötüyü de çok iyi biliyorlar ve insanların %90'ı çalışacakları firmaları da, alacakları ürünleri de önce firmanın WEB sayfasından inceliyor.

1 ile 5 arasındaki fark işte bu yüzden çok önemlidir.

AMERKEZ WEB Tasarım'ın farkı ise 5'lik siteleri 1 fiyatına yapabiliyor olmasıdır.

Sadece hesaplı web siteleri mi yapıyoruz?

Kesinlikle hayır. Proje bazlı E-ticaret WEB sayfaları, Kapalı devre şirket yönetim yazılımları, Satış takip sistemleri (Mega CRM), Bayi satış kanalları (B2B), Endüstriyel otomasyon sistemleri, Üretim bandı yazılımları, Güvenlik sistemleri yazılımları yaptığımız işlerden bazılarıdır.

Kurumsal Web Tasarım Kampanyaları

499TL'den başlayan fiyatlarla eksiksiz ve profesyonel web sitelerinizi kuruyoruz. Faturalı, sözleşmeli ve tüm kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanı sunduğumuz WEB site paketleri hakkında detaylı bilgi almak için:
Çağrı Merkezi: 0850 303 9192
Yazılım Departmanı: 0212 598 9018

Devam edelim mi?
Tanıdıklarınızla Paylaşın

Üst düzey ve ekonomik Yazılım çözümleri

Yaşanan sorunlara, zaman maliyetlerine ve verimsiz çalışma metotlarına
yazılımsal çözümler bulmak standart yaptığımız iştir.
Daha güzeli bunları ekonomik yapabilmemizdir.

Bize Danışın