WEB Yazılım

WEB Yazılım Hizmetleri

Yazılım departmanımızın WEB tabanlı geliştirdiği bazı yazılımlar:
Sanal POS - Alışverişsiz Tahsilat Sistemi
WEB ve network tabanlı signage sistemleri
WEB tabanlı müşteri / sipariş / satış takip sistemi
WEB tabanlı ön muhasebe sistemleri
WEB tabanlı yönetici ekranı
WEB tabanlı personel takip sistemi
WEB Tabanlı güvenlik kamerası izleme
Toplu veya bireysel SMS gönderme arayüzü
Toplu veya bireysel E-posta gönder/al arayüzü
E-ticaret sistemleri için toplu ürün yerleştirme modülü

Sanal POS - Alışverişsiz Tahsilat Sistemi

Tahsilatlarınızı WEB siteniz üzerinden alabilmenizi sağlayan bu sistem müşterilerinize güven ve kolaylık sağlarken size de prestij sağlamaktadır. İstediğiniz bir cep telefonuna eya E-posta adresine ödenmeye hazır bir ödeme emri göndererek bir kaç tıkla tahsilatınızı yapabilirsiniz. Yönetici ekranı sayesinde ödemelerini takip edebilir veya ödeme emirleri oluşturabilirsiniz.
AMERKEZ E-Vezne'de canlı örneğini inceleyebilirsiniz.

WEB ve network tabanlı signage sistemleri

Özellikle hastanelerde ve sağlık ocaklarında doktor odalarının kapısında ve üniversitelerin derslik kapılarında bulunan ekranlarda kullanılan bu sistemde; yeni geliştirdiğimiz internet tabanlı sistem ile tüm dünyadaki tüm client ekranları tek bir merkezden yönetmek mümkündür. Tüm ekranlara toplu müdehale edilebileceği gibi her ekran için ayrı ayrı işlemler yapılabilmektedir.
Standart modüller: Sıra takip, Anket uygulama, Video Player, Olay takip, İnteraktif formlar. Dinamik olarak ihtiyaca göre modüller üretilebilmektedir ve admin tarafından tüm modüller döngüye sokulabilmektedir.

WEB tabanlı müşteri / sipariş / satış takip sistemi

Mega CRM sistemlerimiz her işletmenin ihtiyaçlarına göre özel dizayn edilmektedir. En küçük işletmelerden, en büyük üretim, satış veya hizmet işletmelerine kadar çözümler üretebilmekteyiz.
Sistemlerimizin bazı standart modülleri: Müşteri depolama, sipariş hazırlama, online ödeme alma, stok takip, lojistik sistemi ve ön muhasebe.

Yazılım departmanımız tarafından geliştirilmiş olan Mega CRM yapay zekası; sizin yerinize müşteri analizleri yapabilir, bayilik sistemlerinde sizin yerinize müşterilerinizi takip edip alımlarını, alım aralıklarını, alım tercihlerini kıyaslayabilir ve raporlayabilir, küsmüş müşteri olasıklarını hesaplayabilir, ürün tüketim hızına göre stok bitiş analizleri yapabilir.

İhtiyaçlarınız ve Hayalleriniz

Siz ihtiyacınız olan, sorunları çözebileceğine inandığınız, satışları geliştirebileceğine inandığınız programları hayal edin. Emin olun yazılım ekibimiz sizin için alternatifleriyle beraber bir kaç çözüm önerisi üreteceklerdir.
Hayal edin derken: Bildiğiniz şekilde hayal edin; Bilgisayardan bir tuşa bassam çay demlense!
AMERKEZ WEB Tasarım Laboratuvarı
Devam edelim mi?
Tanıdıklarınızla Paylaşın

Üst düzey ve ekonomik Yazılım çözümleri

Yaşanan sorunlara, zaman maliyetlerine ve verimsiz çalışma metotlarına
yazılımsal çözümler bulmak standart yaptığımız iştir.
Daha güzeli bunları ekonomik yapabilmemizdir.

Bize Danışın